Вирощування зерна – ТОВ Зерносвіт

ТОВ «Зерносвіт» постійно закуповує в населення та господарствах Вінниччини зерно пшениці всіх класів. Ви можете ознайомитись з актуальними цінами на закупку зерна. Та крім закупленого, ми розмелюємо зерно, вирощене на полях підприємства.
Маємо в обробітку 2,5 тис. га землі, на яких працює сучасна сільськогосподарська техніка, застосовуються прогресивні технології вирощування кращих сортів пшениці для досягнення максимального рівня врожайності.

             

«Торрілд» та «Скаген» — саме ці нові німецькі сорти озимої пшениці мають у вирощуванні чимало переваг: вони вирізняються сильним кущінням, достатньо стійкі до морозів, посух, хвороб, осипання і проростання зерна у колосі. Вони високотехнологічні, а головне — здатні сформувати врожайність понад 100 ц/га високоякісного зерна.

Також ми маємо змогу отримувати якісний посівний матеріал і продовольче зерно завдяки аеродинамічному обладнанню без сит «Алмаз».  Обладнання працює на основі нового способу сепарації за принципом струменевої техніки і законів аеродинаміки, що сепарує початковий матеріал з високою точністю.

Застосовуючи новітні технології вирощування пшениці, чималої ваги ми надаємо системі обробітку ґрунту та раціональному вибору спеціалізованої техніки. Трактори, сівалки, комбайни, плуги від провідних світових сільгоспвиробників («John Deere», «Lemken», «Case») сприяють збереженню ґрунту та збільшенню його родючості.

Надаємо послуги:  посів грунту, обробіток ґрунту, збирання зернових та  збирання олійних культур. Звертайтесь за телефонами: 098 261 98 68, 067 714 43 60