Виробництво борошна від ТОВ Зерносвіт

Виробництво борошна від ТОВ Зерносвіт
Виробництво борошна від ТОВ Зерносвіт

Перероблення зерна на борошно — пріоритетний напрям діяльності ТОВ «Зерносвіт». Для цього ми використовуємо досконалі технології, новітнє обладнання та дбаємо про завжди високу якість зерна, яке надходить для перероблення.

Приймання і зберігання зерна. Ми приймаємо, розміщуємо та зберігаємо зерно на примлиновому елеваторі (до 3 тис. тонн). Зерно розміщується відповідно до властивостей і показників якості.

Формування помельних партій. Зерно змішується за різними показниками якості для одержання партій зерна, які б відповідали вимогам за клейковиною, склоподібністю, зольністю, засміченістю. Утворена суміш забезпечує виробництво борошна з максимальним виходом, високими показниками і хлібопекарськими властивостями.

Підготовка зерна до помелу. Високотехнологічне обладнання (сепаратори СПО-50, БСХ-100) дозволяє проводити попереднє очищення зернової маси від домішок, обробку поверхні зерна та остаточне його очищення. Зерно проходить три ступені зволоження у бункерах, які завантажуються механічно.

Помел зерна.

Борошномельний комплекс «Compact-2002» призначений безпосередньо для переробки продовольчої пшениці на борошно.

Партнери

Обговорити деталі

Залиште Ваші контакті дані і наш менеджер проконсультує Вас

або телефонуйте нам
Регіональний менеджер
Менеджер з закупівлі зернових
Територіальний менеджер
Менеджер
Територіальний менеджер
Офіс
Менеджер з продажу висівок
Директор